loader image
Skip links
THERMAL & WELLNESS CLUB

Dünyanın en iyi
termal suyu ile tanışın:

Evet, yanlış duymadınız! Uluslararası bilimsel kurulların yaptığı araştırmalarca Ankara, Haymana bölgesinin termal kaynakları dünyanın en iyi sularından biri olarak gösterilmektedir. Şimdi bu şifa dolu suları Bonjur Hotel Thermal & Wellness Club ile deneyimlemenin tam sırası.

Termal suyun kimyasal bileşimi içinde bikarbonat, kalsiyum, sodyum magnezyum, selenyum, tuz, demir, çinko karbondioksitten oluşur. Renksiz ve kokusuz bir yapıya sahip olmakta birlikte ideal sıcaklığı 38 - 40 derece arasındadır.

Haymana bulunan termal suların her çeşit romatizma, doku ve eklem ağrısı, fıtık, kireçlenme, ortopedik rahatsızlık, mide, böbrek, solunum yolları, deri hastalıkları, kalp ve kan dolaşımı, nörolojik rahatsızlıklar, stres bozuklukları, yaralanmalar, kadın hastalıkları, kırık çıkıklarda ve daha birçok rahatsızlıklarda büyük şifalar sağlıyor.

  • #thermal
Termal Havuzlar

Termal Havuzlar

Dünyanın en kaliteli sularının aktığı termal havuzlarımızda, misafirlerimize şifa dolu bir deneyim sunuyoruz. Sıcak sularımızın şifalı dokunuşuyla stresten arının, kötü enerjiden arınma fırsatı yakalayın.

  • #spa
SPA & Wellnes

SPA & Wellnes

Özel masaj seçenekleri, buhar banyosu, sauna ve alternatif sağlık hizmetlerimiz ile Bonjur Hotel SPA & Wellness Club hizmetinizde.

  • #thermal
Hamam & Banyolar

Hamam & Banyolar

Özel hamam ve banyolarımız ile sadece siz ve sevdiklerinize özel alanlarda termal suyun şifasını deneyimleyin.

  • #wellness
Güzellik Merkezi

Güzellik Merkezi

Uzmanlar eşliğinde kişisel ve güzellik bakım hizmetimiz steril güzellik salonlarımızda sizi ve sevdiklerinizi bekliyor.

  • #wellness
Alternatif Tedaviler

Alternatif Tedaviler

Ozon tedavisi, lenf drenaj ve daha birçok alternatif tedavi yöntemleri ile Bonjur Hotel Thermal & Wellness Club fizik tedavi hastaları için rahatlatıcı bir deneyim sunuyor.

  • #fıtness
Fitness

Fitness

Sabahları güne zinde uyanmak isteyenler için koru yolumuz ve tatildeki zamanında da formunu korumak isteyenler için profesyonel fitness merkezimiz sizleri bekliyor.

Uzman fizyoterapistlerin rehberliğinde uygulanan ihtiyaca yönelik sağlık ve güzellik alternatifleri sunmaktadır.

Türk hamamı ritüelleri, masaj terapileri, cilt bakımları ve fitness aktiviteleri ile yenilenecek, uzman desteği alarak bedeninizi ve ruhunuzu dinlendireceksiniz.

SPA 08:00 -22:00
Termal Havuzlar 08:00 - 22:00
Güzellik Merkezi 08:00 - 22:00
Fitness Salonu 08:00 - 22:00
*Günübirlik kullanım için rezervasyon gerekir.

Termal Tedaviler

Ozon Tedavisi

Özel Masajlar

Lenf Drenaj

Güzellik Bakımı

SPA & WELLNES CLUB

SPA & Wellness Club üyeliği için iletişime geçin.

#bonjurwellnessclub